V září 2008 jsem objevil kvalitní šlapací auta od Holandského výrobce Bergtoys a prohlédl jejich kouzlo. Šlapací auta Berg mě oslovila natolik, že jsem začal pracovat na tom, abych se i já stal majitelem šlapacího auta. Od listopadu 2008 prodávám, pronajímám i servisuji šlapací auta Berg. Založil jsem firmu Jan Machart – Bergmania CZ, s jejíž činností vás zde hodlám seznámit.

Prodávám a pronajímám šlapací auta Berg, včetně jejich náhradních dílů a příslušenství. Osobně provádím servis šlapacích aut a dále umožňuji jejich výkup, nebo výkup na protiúčet.

Se šlapacími auty i s jejich provozováním mám mnoho vlastních zkušeností, neboť jízdou na nich trávím mnoho času jak s rodinou, tak s příznivci tohoto sportu při jedinečných akcích a mohu tak ze zkušeností každému poradit při výběru, použití i servisu šlapacích aut.

Dávám na vědomí, že mou snahou je rozšířit šlapací auta a jejich potenciál mezi příznivce šlapacích aut, poskytnout tak možnost sportu a zábavy pro celou rodinu i vhodný způsob průpravy v řízení dvoustopých vozidel těm nejmenším, našim dětem. Díky vizuální kontrole nad šlapacím autem, se každý brzy naučí dvoustopá vozítka velmi dobře ovládat.

Na šlapacích autech Berg mohou jezdit jejich příznivci ve věku od tří let, horní hranice věku není omezena a ti, kdož ještě, nebo už nedosáhnou na šlapky, mohou jezdit jako spolujezdci v přídavných sedačkách, v přívěsných vozících, nebo v modelech pro více lidí. Šlapací auta Berg jsou tedy velmi univerzální, a to díky snadno přestavitelným sedačkám i široké škále příslušenství, jež Holandský výrobce Bergtoys poskytuje. Relativně vysoká hmotnost šlapacích aut Berg přímo souvisí s jejich odolností. Díky zoptimalizovaným převodům hnací soustavy i řízení, jsou tato šlapací auta pro všechny velmi dobře ovladatelná a jejich obsluha proto nikomu nečiní potíže. Způsob pohonu zajišťuje téměř neomezenou akceschopnost, bez podpory jiných zdrojů energie, než je lidská síla.

Pokud si zakoupíte šlapací auto Berg, získáte tak sportovní náčiní, které budete moci díky životnosti využívat po velmi dlouhou dobu. Výrobce Bergtoys má více, než dvacetileté zkušenosti s vývojem a výrobou šlapacích aut, poskytuje záruku 5 let na rám, 2 roky na součástky šlapacích aut a zaručuje dodání náhradních dílů nejméně 5 let po zakoupení . Šlapací auta Berg mají evropská bezpečnostní schválení CE a TüV.